سنگ گرانیت آبرنگ | اجرا + نصب کانترتاپ 09121030828

سنگ گرانیت آبرنگ | اجرا + نصب کانترتاپ 09121030828

سنگ گرانیت آبرنگی از مواد معدنی مختلفی از جمله کوارتز، فلدسپات و میکا تشکیل شده است. رنگ سنگ به وجود این مواد معدنی بستگی دارد.
1402/11/19
0 نظر

سنگ گرانیت آبرنگ

سنگ گرانیت آبرنگی از مواد معدنی مختلفی از جمله کوارتز، فلدسپات و میکا تشکیل شده است. رنگ سنگ به وجود این مواد معدنی بستگی دارد. به عنوان مثال، کوارتز باعث ایجاد رنگ صورتی یا قرمز می شود، در حالی که فلدسپات باعث ایجاد رنگ سفید یا قهوه ای می شود.

قیمت سنگ گرانیت آبرنگ

 سنگ گرانیت آبرنگی یک سنگ بسیار بادوام است که در برابر خراش، لکه و گرما مقاوم است. همچنین تمیز کردن و نگهداری آن نسبتاً آسان است. این امر آن را به انتخابی محبوب برای مناطق پرتردد مانند آشپزخانه و حمام تبدیل می کند.

 سنگ گرانیت آبرنگی را می توان به روش های مختلفی تمام کرد. رایج ترین روکش، صاف کردن است که سطحی صاف و براق ایجاد می کند. سنگ گرانیت همچنین می تواند صیقلی، برس خورده یا شعله ور شود.

خرید سنگ گرانیت آبرنگ

 سنگ گرانیت آبرنگی یک انتخاب محبوب برای طیف وسیعی از پروژه های ساختمانی و طراحی است. این یک سنگ بادوام، زیبا و همه کاره است که می تواند برای ایجاد ظاهری منحصر به فرد در هر فضایی استفاده شود.

فروش سنگ گرانیت آبرنگ

در پروژه برجهای چیتگر که توسط مجموعه سنگ افشاری اجرا شده نیز از سنگ گرانیت آبرنک استفاده شده که نمونه تصائیر این پروژه را در این صفحه مشاهده میکنید. 

شما نیز میتوانید برای دریافت مشاوره خرید سنگ با ما در تماس باشید.

09121030828

سنگ گرانیت آبرنگ

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر